6.12
Tiimi keskmine staaž IT-s
29.7
Keskmine vanus
11
Hobikanalit Slackis
4
Kontorikoera

Oleme tagurpidi skulptorid. Loome imepisikestest osadest midagi suuremat.

Miks me seda teeme?

Infotehnoloogia teenib alati inimesi. Mind, sind, meie sõpru ning ühiskonda laiemalt. Inimeste mõistmine ja inimeseks jäämine ei ole oluline ainult lõpptulemuse puhul, vaid ka selle loomise ajal.

Juriidiliselt ei ole Bitweb perekond. Sellegipoolest meeldib meile mõelda, et siin valitseb sarnane soojus ja usaldus kui ühes keskmises peres. Esiteks aitab see meil tööd paremini teha. Kui kõik üksteist toetavad ning seisavad õlg-õla kõrval, on vähem tõenäoline, et vastutus kuskile serveri vahele kukub. Teiseks on sõbralik, inimlik ja soe olemine meie arvates lihtsalt õige.

Inimlikud

Bitwebi missioon on olla inimlik IT-süsteemide arenduspartner, kes kogemuse ja kuulamisoskuse abil suudab pakkuda klientidele seda, mida nad vajavad, mitte ilmtingimata seda, mida esialgu küsitakse.

Ambitsiooniga

Bitweb ei ole maailma kõige suurem arendusettevõte. Seetõttu kõlab üllatavalt, et meie jaoks on just kasv kõige olulisem. Siiski ei pea me silmas käivet ega inimeste arvu. Kõige olulisem on sisemine kasv. Inimesena. Spetsialistina. Tiimina. Kasv ei tohi peatuda.

Põhjalikud

Esmapilgul võib tunduda, et põhjalikkus nõuab liiga palju aega. Eks ta vahel nõuabki. Enamasti hoiab põhjalikkus siiski aega kokku. Kümme korda mõõdetud tööd ei pea hiljem ringi tegema ja saame vigade parandamise asemel juba rõõmsalt uute väljakutsete kallal nokitseda. Aastate jooksul oleme jõudnud sinnani, et saame põhjalikud olla ka liigse ajakuluta. Mõtleme asjad läbi ning valime juba kohe alguses õige tee.

Uudishimulikud

Me püüame Bitwebis elada nii, et igasse päeva mahuks võimalikult palju küsimusi. Me küsime neid kolleegidelt, klientidelt, aga ka iseendalt. Lakkamatu uudishimu aitab meil kõike paremini mõista ning viib pidevalt uute lahenduste ja innovatsioonini. Uudishimu peidab endas ka meie jaoks kõige olulisemat - kas iga klient saab just seda, mida ta vajab, mitte ilmtingimata seda, mida ta küsib.

Üks suur pere

Bitwebis on toetav perekonnatunne tekkinud justkui iseenesest. See ei tähenda kogupereseriaali ja pannkoogilõhna. See tähendab, et inimesed hoolivad üksteisest. Tööl tähendab hoolimine märkamist, aga eelkõige vastutamist. Me ei vastuta mitte ainult enda, vaid ka oma kolleegide heaolu eest. Sellises rütmis on meeldivam tööd teha ning toetava seljatagusega julgeme ronida kõrgemale kui üksi.

Ootame ka lemmikuid

Tervitame oma kontoris lemmikloomi sama rõõmsalt nagu kliente või kolleege. Vahel isegi rõõmsamalt.

Kogukond

Näiteks 2021. aasta esimese 9 kuuga oli toimunud 45 suuremat ja väiksemat sündmust. Muuhulgas LAN, salongiminutid, “Uncle Bob” ühisvaatamine, kultuuride päev jm.

Kontor

Kui tööl higistamisest väheks jääb, on meie tiimi käsutuses terve katusekorrus koos saunaga

Äratasime huvi?

 

Ajajoon

Bitwebi maagilised verstapostid.
 Täiendamisel. Pidevalt täiendamisel

AjajoonAjajoon