Ka kõige suurem tehnoloogiline ime koosneb samadest imepisikestest osadest

Meile tuttavad valdkonnad

Me suudame keerukaid süsteeme luua igas valdkonnas. Kõigil neist on oma spetsiifika, kuid suures pildis järgib meie töö ikka sarnast loogikat. Kuulame, planeerime, testime ja teostame.

Telekommunikatsioon ja IoT
Telekommunikatsioon ja IoT
E-riik ja digiteenused
E-riik ja digiteenused
Tervishoid ja haridus
Tervishoid ja haridus
Tootmine ja logistika
Tootmine ja logistika
Keskkond ja põllumajandus
Keskkond ja põllumajandus
Rahandus ja kindlustus
Rahandus ja kindlustus

Eriti vilunud oleme neis

Me oleme aja jooksul ellu viinud suure hulga projekte. Aga tegelikult oskame ka neid asju, mida me veel ei oska. Kogemus on näidanud, et õppimis- ja kuulamisvõimega jõuab hõlpsalt ka sinna, kus ei ole varem käinud. Iga raamat algab valgelt lehelt. Iga projekti alustame värske pilguga.

Tarkvara erilahendused

Meie laual on projekte infosüsteemidest kuni lihtsate veebirakendusteni. Iga protsess algab eelanalüüsiga. Järgneb korralik süvenemine ja ootuste seadmine, et start ei toimuks mitte ainult kiirelt, vaid ka õiges suunas. Igal projektil on oma isiklik tiim ning kokku lepitud arhitektuur. Me kasutame oma töös kõige tänapäevasemaid tehnoloogiaid, sest uute standardite ja lahenduste kaasamine on üldiselt alati hea mõte.

Java
Kotlin
Hibernate
PostgreSQL
ReactJS
Spring Boot
Angular
RabbitMQ
Docker
Flyway
Smart-ID
Nginx
Keycloak
Kubernetes
AWS
ja veel

UX/UI disain

Disain on eelkõige funktsioon. Kasutajasõbralikud ja ilusad lahendused aitavad töövoogu kiirendada. Seetõttu alustame disainibriifist, analüüsime ning liigume alates madala detailsusega wireframe’ist järk-järgult lõpptulemusele lähemale. Disainime. Testime. Liigume edasi. Ja nii edasi. Ja nii edasi.

Figma
Adaptiivne
Kasutaja-kogemus
Wireframe
WCAG
Interaktsiooni disain
Skaleeruv
Jobs-To-Be-Done
Design Thinking
Adobe
Kasutuslood
Kasutaja testimine
Prototüüp
Analüüs
Kasutatavus
ja veel

Mobiilsed rakendused

Mobiilirakendus ei ole enam aastaid midagi, millega lihtsalt arvestada. Tihtipeale on see midagi, millele esimesena mõelda. Meil on kogemusi, kuidas luua toimivaid süsteeme, mis töötavad lisaks mobiilile ka laua-, tahvel- aga ka pardaarvutis.

React Native
Android
NodeJS
Kotlin
Firebase
TypeScript
Bootstrap
iOS
Realm
S3
REST
SASS
Swift
WebSocket
Expo
ja veel

Tarkvara testimine

Kvaliteet pole pelgalt meie eesmärk, vaid püsiv standard. Me lihtsalt ei taga parimat kvaliteeti, vaid pühendume sellele läbi pideva panuse. Oleme analüütilised, paindlikud ja oleme oma töös täpsed. Rakendame erinevaid meetodeid ligipääsetavuse testimisest kuni end-to-end automaattestimiseni.

Android
iOS
MacOS
Windows
WCAG
EN 301 549
UX/UI
Kasutatavus
Cypress
End-To-End
Automatiseerimine
CI/CD
Analüütika
REST (API)
Agiilsus
ja veel

Mida me sinuga koos teeme?

Erilahendused on meie all-day-breakfast. Kutsume su laua taha. Enda kõrvale. Ainult ühiselt töötades, mõeldes ning vahel vaieldes vastab lõpuks tulemus sinu ootusele, meie ambitsioonile ja tänapäevastele standarditele. Tänaseni ei ole ükski väljakutse meie jaoks püüdmatuks jäänud. Kuulugu sinna andmekaeve, andmearhitektuur, analüüs või kogu sõnaraamat.

Töörütm

Iga idee on ainulaadne. Võta meiega ühendust, et leida enda tee parima lahenduseni. Kiirete sprintide näol saab töö tulemust näha juba nädalaga.

Meie töörütmMeie töörütm

Kohv ja arendajad on meie poolt. Ülesande pead ise kaasa võtma.

Kirjuta meile
39

Meie tiimis on 39 ägedat inimest

6.12

Meie tiimiliikmete keskmine IT-staaž on 6.12 aastat

10+

Rohkem kui 10 valdkonna projektid on hetkel töös